מרדכי (מוטי) פינס
מרדכי (מוטי) פינס
מרדכי (מוטי) פינס הוא זה שהקים את החברה והפך אותה מעסק קטן לחברה גדולה. כיום משמש כשותף בחברה והמנהל הכללי שלה. מוטי לקח על עצמו את אחריות על הכספים, הפיתוח העסקי בחברה ופיקוח על התקשרויות העסקיות שלה, לרבות קשרים עם לקוחות גדולים וכל נושא הייבוא מחו"ל. מאחוריו ניסיון עשיר של למעלה מ-30 שנה בשוק החלפים, בתפקידים שונים, ומביא עמו ניסיון ניהולי רב בתחום. מוטי וצוותו משתתפים בכל תערוכות החלפים הגדולות בחו"ל ונפגש באופן תדיר עם ספקי החברה הגדולים בעולם כולו.
דוד (דודו) פינס
דוד (דודו) פינס
דוד (דודו) פינס שותף בחברה ומשמש כמנהל התפעול והלוגיסטיקה. לדודו ניסיון של למעלה מ-20 שנה בשוק החלפים, בתפקידים שונים. דודו אחראי על נושאי הלוגיסטיקה המורכבים בחברה ועל שירות הלקוחות. במסגרת תפקידו הוא עוסק גם במערך הגבייה מלקוחות החברה.
עופר פינס
עופר פינס
עופר פינס שותף בחברה, מנהל המחשוב והטכנולוגיה בחברה ועומד בקשר מתמיד עם ספקי החברה הגדולים בארץ. כמנהל המחשוב בחברה, הוביל עופר את הקמת מערך המחשוב המתקדם ביותר בסוגו בישראל, בעלויות של מאות אלפי דולרים. בזכותו, יכולה החברה לספק פתרונות מחשוב באופן שוטף לכל אגפיה.
אבי נטיב
אבי נטיב
אבי נטיב עומד בראש מחלקת רכש הייבוא בארגון מזה כ- 13 שנה. מאחוריו למעלה מ- 25 שנות ניסיון ועשייה מקצועית בענף חלקי החילוף לרכב. המחלקה בניהולו, המונה 7 עובדים מקצועיים ומסורים, נמצאת בקשר עסקי עם עשרות ספקים ויצרנים ברחבי העולם.